صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در مراسم گرامیداشت سردار شهید سلیمانی:
شخصیت سردار شهید سلیمانی درس‌های زیادی به نظام مدیریتی داد

 

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در این مراسم در توصیف شخصیت اسطوره‌ای سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: بسیاری از ابعاد شخصیتی والای سردار سلیمانی چه در داخل و چه در خارج از کشور و تاثیرات آن در جامعه بعد از شهادت بیشتر عیان شد و کنکاش در این ویژگی‌های شخصیتی درس‌های بزرگی به همه ما می‌آموزد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم با اشاره به شخصیت ایثارگرایانه و شهادت‌طلبانه سردار شهید سلیمانی اظهار داشت: ولایت‌مداری، عدم وابستگی به جناح‌های خاص سیاسی‌ و صاحبان زر و زور، توجه به شأن مراجع تقلید، پیوند نظامی‌گری و‌ دیپلماسی، پاکدستی، انقلابی‌گری‌، مردم‌گرایی، ساده‌زیستی، تدبیر‌‌‌ و شجاعت از ابعاد والای شخصیتی سردار سلیمانی بود که برای همه به ویژه مدیران قابل توجه و تامل است.

 وی در خصوص شخصیت والای سردار سلیمانی که خالصانه‌ و‌ بدون چشم‌داشت برای مردم، نظام و‌‌ کشور کار می‌کرد، افزود: شخصیت ایشان درس بزرگی به مدیران کشور داد‌ و به مشخص شدن مرز بین نخبه پاک‌دست و افرادی که طرفدار زر و زور هستند و همچنین احیای درس ایثارگری کمک‌ کرد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در ادامه گفت: اهمیت و دلیل حضور در خارج از کشور در برخی از عرصه‌ها و برای امنیت داخلی کشور و همچنین خدمات نیروی قدس سپاه‌ پاسداران بعد از شهادت ایشان بیشتر عیان شد.

زادبوم با بیان‌ اینکه افزایش همبستگی ملی بعد از شهادت ایشان، به رغم حوادث تلخ بعد از شهادت، قابل توجه است، گفت: تحکیم اقتدار نرم‌ و احترام به اسطوره بعد از شهادت ایشان جلو‌ه‌گر شد.

وی با تأکید بر اینکه ارزش و‌ جایگاه شهادت بعد از شهادت ایشان‌ تعالی یافت و رنگ دیگری به خود گرفت، عنوان کرد: شهادت ایشان همراه با شهید المهندس و در آمیختن خون‌ این‌ دو ‌بزرگوار نیز نشانه‌ای برای پیوند دو کشور اسلامی است‌ ‌و‌‌ اهمیت سیاسی بالایی دارد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پایان افزود: روند رشد چنین شخصیت‌هایی‌ در  کنار روند اتفاقات جهانی قابل تامل است.

   

 

 

 

 تاریخ انتشار:1399/10/16  ساعت درج:١٧:٣٨  شماره خبر:٩٧٣٩  بازدید:827

  نسخه چاپي


خروج