صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
مدیر کل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:
برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق- اربیل

 

 مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق- اربیل در اسفندماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرزاد پیلتن با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران در سال ۱۳۹۹ در زمینه توسعه همکاری‌های تجاری با کشورهای همسایه از طریق برگزاری نمایشگاه‌های معرفی کالا و محصولات ایرانی، نمایشگاه اختصاصی ایران از ۱۸ لغایت ۲۱ اسفندماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اربیل کردستان عراق با همکاری کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل و تحت نظارت دفتر عربی آفریقایی سازمان توسعه تجارت برگزار خواهد شد.
وی افزود:  شرکت نمایشگاهی زریان معتمد ایده‌گستر با کسب مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران اقدام به برپایی این نمایشگاه خواهد کرد.
پیلتن ادامه داد: این نمایشگاه میزبان محصولات ایرانی در زمینه های لوازم و تجهیزات ساختمان، فولاد و معادن، لوازم خانگی، مواد غذایی، مواد شوینده و بهداشتی و ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی بوده و شرکت‌کنندگان در آن از تسهیلات حمایتی سازمان توسعه تجارت ایران برخوردار خواهند بود.  
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: با توجه به زمینه‌ها و ظرفیت‌های مناسب صادرات به کشور عراق به نظر می‌رسد حضور شرکت‌های تولیدی ایرانی در این نمایشگاه بتواند نقش مهمی در شناخت بازار و همچنین آشنایی تجار و مصرف‌کنندگان عراقی با تولیدات این شرکت‌ها ایفا کند.
گفتنی است، علاقمندان به مشارکت در نمایشگاه اختصاصی ایران در اقلیم کردستان عراق- اربیل میتوانند با مراجعه به پورتال سازمان توسعه تجارت ایران و از طریق فراخوان درج شده در این پورتال، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با مجری نمایشگاه ارتباط برقرار کنند. 

 

 تاریخ انتشار:1399/10/08  ساعت درج:١٧:٣٦  شماره خبر:٩٧١٨  بازدید:636

  نسخه چاپي


خروج