صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
امضای تفاهمنامه میان سازمان توسعه تجارت ایران و انجمن نمایشگاه‌های ایران

 

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران و  رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران تفاهم‌نامه‌ای جهت همکاری‌های بیشتر و افزایش اثر بخشی صنعت نمایشگاهی امضا کردند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در دیدار حمید زادبوم با اعضای انجمن نمایشگاه‌های ایران،انعقاد این تفاهم‌نامه را سبب افزایش همکاری میان سازمان توسعه تجارت ایران و انجمن نمایشگاههای ایران دانست که زمینۀ استفاده از توانمندی تشکلها در جهت افزایش اثر بخشی صنعت نمایشگاهی و ایجاد رقابت سالم میان برگزار کنندگان نمایشگاهها در سراسر کشور را فراهم می‌آورد .

در ادامۀ این نشست، مدیران عامل شرکت های نمایشگاهی استان ها، مشکلات و دغدغه های خود را مطرح کرده و در خصوص راهکارهای مناسب بحث و بررسی صورت گرفت.

گفتنی است، هماهنگی و تنظیم فرایند تصویب تقویم نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی پنج ساله ۱۴۰۴ ـ ۱۴۰۰، حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ به شکل ادواری در استان‌های کشور و تهیه، تدوین طرح جامع توسعه و ارتقای کمی و کیفی زیرساخت‌های نمایشگاهی کشور و تدوین ضمانت اجرایی جهت جلوگیری از برگزاری نمایشگاه‌های غیراستاندارد خارج از سایت‌های نمایشگاهی از جمله بندهای تفاهم‌نامۀ منعقد شده میان سازمان توسعه تجارت ایران و انجمن نمایشگاه‌های ایران است.

 

 

 تاریخ انتشار:1399/07/08  ساعت درج:٠٩:١١  شماره خبر:٩٥٠٨  بازدید:1386

  نسخه چاپي


خروج