صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
پیام معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران به مناسبت هفتۀ دفاع مقدس
عرصه دفاع مقدس همچنان مهیاست

 

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پیامی، ضمن تبریک آغاز هفتۀ دفاع مقدس، یاد و خاطرۀ دلاور مردان  عرصۀ پاسداری از میهن را گرامی‌داشت.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در پیام حمید زادبوم به مناسبت آغاز هفتۀ دفاع مقدس آمده است:

ایثارگران سرافراز، بی شک حماسۀ دفاع مقدس با درون‌مایه‌های ایثار، شهادت و از خودگذشتگی، فاخرترین ادبیات برای معرفی عزت آفرینی‌های انقلاب اسلامی است که تجلی نور ایمان خالقان این اثر  را به جاودانگی رهنمون ساخته است.

دفاع مقدس  ریشه‌هایی در فرهنگ غنی ایران زمین دوانید و نهال آن با تلاش و همت نیروهای اصیل انقلابی پرورش و رشد یافت تا اکنون شاهد شکوفایی تمام شاخه‌های درخت تنومند، مقتدر و استوار ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف باشیم.

دفاع مقدس، اسلام ناب محمدی را احیا کرد و حال که ما وارثان این حماسه‌ها و از خودگذشتی‌های شما ایثارگران معزز هستیم  باید این هدیۀ الهی را قدردان باشیم و گرامی بداریم.

بر خود لازم میدانم، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که بیانگر مجموعه‌ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جان فشانی رزمندگان در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به تمامی همکاران به‌ویژه ایثارگران مجموعه سازمان توسعه تجارت ایران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را آرزومندیم.

 

 

 تاریخ انتشار:1399/06/30  ساعت درج:١١:٢١  شماره خبر:٩٤٨٤  بازدید:1331

  نسخه چاپي


خروج