صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
به میزبانی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کرمان برگزار شد:
بررسی بازار روسیه، فرصت‌ها و چالش‌های صادرات در ویبنار میز روسیه

 

جلسه مجازی میز استانی روسیه در کرمان با حضور رایزن بازرگانی سابق ایران در روسیه و دبیر میز روسیه سازمان توسعه تجارت ایران، رئیس اتاق بازرگانی کرمان و فعالان اقتصادی خرما، پسته، گیاهان دارویی، مصالح ساختمانی، سنگ‌های تزئینی و ... همچنین مسئولان و روسای سازمان‌های متولی تجارت استان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این نشست، فرهاد پرند به ارائه گزارشی در خصوص ویژگی‌های بازار روسیه، فرصت‌ها و چالش‌های صادرات به این کشور پرداخت.

در ادامه، سیدمهدی طبیب‌زاده، رئیس اتاق بازرگانی کرمان ضمن قدردانی از همراهی سازمان توسعه تجارت ایران و حضور دبیر میز روسیه، ابراز امیدواری کرد که با برگزاری این جلسات آگاهی تجاری فعالان اقتصادی استان رشد یافته و ضمن رفع موانع، به سمت عملی کردن افزایش سطح تجاری استان در کشور حرکت کنیم. 

 گفتنی است، فعالان اقتصادی حاضر در جلسه سوالات خود را در زمینۀ صادرات خرما، پسته، نحوه تبادل ارز، ایجاد دفتر تجاری در روسیه، صادرات سنگ‌های نیمه‌قیمتی و قیمتی، ایجاد ارتباط با فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تأسیس کنسرسیوم مطرح و پاسخ‌های لازم را از رایزن بازرگانی سابق ایران در روسیه دریافت کردند.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1399/06/26  ساعت درج:١٧:١٧  شماره خبر:٩٤٧١  بازدید:1317

  نسخه چاپي


خروج