صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
زادبوم تقدیر شد
مدیر برتر تراز انقلاب اسلامی

 

معاون وزیر و ریس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی به عنوان مدیر برگزیده تراز انقلاب اسلامی انتخاب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در همایش تجلیل از کارمندان تراز انقلاب اسلامی، آقای نوبخت با گرامیداشت شهادت شهیدان باهنر و بهشتی و هفته دولت افزود: تفکر انقلاب اسلامی تفکری مستقل بود.
وی با اشاره به اینکه تفکر انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) نه شرقی بود و نه غربی، گفت: انقلاب اسلامی در نیمه قرن بیستم با دیدگاه متفاوت و مستقلی ظهور کرد. انقلاب اسلامی حرف متفاوتی در برابر دیدگاه متفقین و متحدین داشت.
نوبخت با اشاره به ظهور و بروز انقلاب اسلامی با حضور امام خمینی (ره) و خط تفکر متفاوت گفت: از نظر برخی از کارشناسان یا تحلیلگران سیاسی زمان دانشجویی ما، انقلاب اسلامی سیستمی نمی‌توانست باشد، در حالی که در حال حاضر انقلاب اسلامی یک خط فکر مستقل و قوی به دنیا مخابره می‌شود.
آقای نوبخت با اشاره به بررسی تراز‌های اقتصادی در کشور‌ها افزود: ایران براساس استاندارد‌ها و شاخص‌های سایر کشور‌ها در رده هجدهم اقتصاد بزرگ جهان قرار دارد.
وی با اشاره به امنیت، قدرت موشکی و شرایط اقتصادی گفت: نظام جمهوری اسلامی در مقابله با دنیا توانسته است یک ملت را در تاریخ سرافراز کند.
آقای نوبخت افزود: جشنواره تجلیل از کارمندان نمونه دولت با جشنواره تراز دوم انقلاب امیدواریم در سال آینده یکپارچه برگزار شود.
در این همایش از حمید زادبوم به عنوان مدیر برگزیده تراز انقلاب اسلامی با اهدای تندیس تقدیر شد. در لوح اهدایی به ایشان آمده است: جنابعالی مصداق بارزی از نیروهای انقلاب اسلامی شناخته شده ایدکه با اجرای بهینه امور بر پایه نظم و انضباطبا حسن خلق، خلاقیت، نوآوری و در نهایت بهره وری، در سال 98-99به عنوان مدیر تراز انقلاب اسلامی انتخاب شده اید.
گفتنی است این جشنواره هر ساله به همت بسیج وزارتخانه ها و ادارات برگزار می گردد.

 

 تاریخ انتشار:1399/06/04  ساعت درج:١٢:٢٨  شماره خبر:٩٣٩١  بازدید:1604

  نسخه چاپي


خروج