صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
در نشست میز کشوری اتریش صورت گرفت:
بررسی نقشه راه همکاری‌های اقتصادی ایران و اتریش

 

مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری جلسه میز اتریش با هدف بررسی نقشۀ راه همکاری‌های اقتصادی دو کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، بهروز الفت با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور ارزیابی وضعیت کمیسیون مشترک اقتصادی و بررسی نظرات و پیشنهادات کارگروه‌ها و سایر دستگاه‌های مرتبط در خصوص تغییرات و اصلاحات مورد نیاز، نقشه راه همکاری‌های اقتصادی ایران و اتریش در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست ضمن ارائه عملکرد کارگروه‌ها، نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط در خصوص ترکیب کارگروه‌ها، برنامه‌ها و پیشنهادات خود را اعلام کردند.

مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران بیان کرد: براساس مذاکرات انجام شده و پیشنهادات ارائه شده، مقرر شد ساختار نقشه راه بر مبنای شکل‌گیری شش کارگروه با عناوین و موضوعات مختلف متناسب با فضای حال حاضر تجارت بین‌الملل به طرف اتریشی پیشنهاد شود.

گفتنی است، میز کشوری اتریش با حضور نمایندگان بخش خصوصی از جمله اتاق مشترک ایران و اتریش، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، اتاق تعاون و همچنین بخش‌های دولتی از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت بهداشت و ایدرو برگزار شد.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1399/04/24  ساعت درج:١٧:٠٤  شماره خبر:٩٢٢٩  بازدید:2028

  نسخه چاپي


خروج