صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
به ریاست حمید زادبوم برگزار شد؛
بیست و دومین جلسه کمیته کارشناسی شورای‌عالی توسعه صادرات غیرنفتی

 

 

بیست و دومین جلسه کمیته کارشناسی شورای‌عالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور به ریاست معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم با اشاره به برگزاری جلسه شورای‌عالی توسعه صادرات غیرنفتی به ریاست اسحاق جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری گفت: در این جلسه با تأکید بر توجه ویژه به صادرات در شرایط کنونی کشور از  کلیه دستگاه‌ها خواسته شد به متولیان صادرات کشور  در پیشبرد اهداف صادراتی کمک کنند.

دبیر شورای‌عالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور افزود: در جلسه شورا در رابطه با مدیریت واحد مرزی مقرر شد، سرپرست وزارت صمت با دعوت از سه وزارتخانه راه و شهرسازی، کشور و اقتصاد و دارایی جلسه‌ای تشکیل دهد و تصمیم‌گیری نهایی در این خصوص با بررسی نظرات و استدلال‌های دستگاه‌های مربوطه صورت گیرد  و تصمیم نهایی از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ گردد.

گفتنی است،  گزارش گمرک ج. ا. ایران در خصوص خدمات، مشوق‌ها و تسهیلات گمرکی سال جاری در راستای تسهیل توسعه صادرات غیرنفتی، ارائه گزارش دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران در خصوص توافقات دو جانبه با کشور ارمنستان در حوزه زیرساخت‌ها و تجارت محصولات حلال، گزارش دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران در خصوص شناسایی موانع صادراتی و فعال‌تر کردن روابط تجاری ایران و قزاقستان (کریدور اوراسیا) از جمله دستورهای کارهای بیست و دومین جلسه کمیته کارشناسی شورای‌عالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور بود.

 

 تاریخ انتشار:1399/04/05  ساعت درج:٠٨:٣٠  شماره خبر:٩١٤٧  بازدید:2127

  نسخه چاپي


خروج