صفحه اصلی > اخبار > آرشیو خبری سازمان .................  


 

 
دستورالعمل کارگروه پایش رفتار تجاری ابلاغ شد

 

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نامه‌ای به روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان و جنوب کرمان، دستورالعمل کارگروه پایش رفتار تجاری را جهت اجرا ابلاغ کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم در این زمینه اظهار داشت: در اجرای تبصره بند ۶ ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات، دستورالعمل کارگروه پایش رفتار تجاری که توسط اعضای کارگروه موضوع تبصره تهیه و تنظیم شده است، جهت استحضار و اقدام ارسال می‌شود.

زادبوم به روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت ۳۱ استان و جنوب کرمان تاکید کرد: ضمن رعایت مفاد دستورالعمل مذکور، گزارش عملکرد به صورت مستمر و ماهانه به دبیرخانه کارگروه مستقر در دفتر مقررات صادرات و واردات ارسال شود.

گفتنی است، این دستورالعمل در ۱۳ ماده و یک تبصره تنظیم شده و به تأیید حمید زادبوم، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، مهدی میراشرفی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل گمرک ج. ا. ایران، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و بهمن عبداللهی، رئیس اتاق تعاون رسیده و از تاریخ ابلاغ لازم‌الاجرا است، همچنین کلیه اعضا موظف به همکاری با کارگروه هستند.

متن "دستورالعمل پایش رفتار تجاری" به پیوست در دسترس قرار گرفته است.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1399/04/02  ساعت درج:١٤:٤٢  شماره خبر:٩١٢٨  بازدید:2054

  نسخه چاپي


خروج